Chybová správa

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor v require_once() (riadok 3066 z /storage/vhost/institute/web/samosprava.institute.sk/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor v require_once() (riadok 113 z /storage/vhost/institute/web/samosprava.institute.sk/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Dohľad prokurátora: Prípadová štúdia obce Brunovce | 2009

O štúdii:

Práca sa zaoberá skúmaním koncepcie dozoru prokurátora nad zachovávaním zákonnosti orgánmi územnej samosprávy, ktorý je jedným z druhov kontroly štátu voči územnej samospráve. Uskutočňuje sa prostredníctvom nástrojov. Hlavným výskumným cieľom je zhodnotiť ich účinnosť. Vykonaný bude  prostredníctvom kvantitatívneho výskumu textových dokumentov a kvalitatívneho výskumu analýzou prípadovej štúdie. Nástrojmi, ktoré má možnosť prokurátor  uplatňovať na vykonanie dozoru, sú protesty prokurátora, upozornenia prokurátora, návrh prokurátora na začatie konania pred súdom a previerka zachovávania zákonnosti.

Dokument na stiahnutie: 
PrílohaVeľkosť
dp_jedlickova.pdf3.27 MB