Chybová správa

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor v require_once() (riadok 3066 z /storage/vhost/institute/web/samosprava.institute.sk/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor v require_once() (riadok 113 z /storage/vhost/institute/web/samosprava.institute.sk/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Otvorené verejné obstarávanie

O projekte:

Cieľom portálu Otvorené verejné obstarávanie, ktorý je ďalším z projektov Transparency International Slovensko (TIS), je zvýšenie transparentnosti vo verejnom obstarávaní, a to sprehľadnením, agregovaním a triedením informácií o tendroch, ktoré sú zverejňované v oficiálnom Vestníku verejného obstarávania, ktorý spravuje Úrad pre verejné obstarávanie. Užívatelia tak môžu získať bez zložitého vyhľadávania komplexný prehľad o obstarávaniach vrátane porovnávania a sledovania trendov.

 

Portál obsahuje informácie o nadlimitných a podlimitných zákazkách verejného obstarávania od roku 2005 a tiež o podprahových zákazkách verejného obstarávania od apríla 2011.

 

Dáta sú užívateľom sprístupnené v otvorených formátoch (CSV) a surovom stave, čo umožňuje ďalej s nimi narábať a hlbšie ich analyzovať alebo iným spôsobom vizualizovať.

 

Projekt realizuje:

Od roku 2011 projekt realizuje Transparency International Slovensko (TIS).

 

Webstránka projektu:

Otvorené verejné obstarávanie – zaostrené na miestnu samosprávu