Chybová správa

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor v require_once() (riadok 3066 z /storage/vhost/institute/web/samosprava.institute.sk/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor v require_once() (riadok 113 z /storage/vhost/institute/web/samosprava.institute.sk/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Transparentné mesto

O projekte:

Cieľom projektu Transparency International Slovensko (TIS) je ponúknuť protikorupčnú stratégiu pre mestá. Zavedenie protikorupčných opatrení zameraných na zvýšenie transparentnosti a obmedzenie priestoru pre korupciu má pre mesto pozitívne politické ako aj ekonomické dopady.

 

Komplexná protikorupčná stratégia bola prvýkrát realizovaná v meste Martin, pričom podobný projekt sa následne realizoval napr. v Žiari nad Hronom, Prievidzi, Banskej Bystrici a mestskej časti Bratislava – Ružinov.

 

Projekt realizuje:

V roku 2008 projekt začala realizovať Transparency International Slovensko (TIS) pre mesto Martin.

 

Webstránka projektu:

Transparentné mesto | Projekt Martin – transparentné mesto

 

Webstránka súvisiaceho projektu:

Protikorupčné minimum pre obce