Chybová správa

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor v require_once() (riadok 3066 z /storage/vhost/institute/web/samosprava.institute.sk/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor v require_once() (riadok 113 z /storage/vhost/institute/web/samosprava.institute.sk/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

V Zemianskych Kostoľanoch zabojuje vo voľbách odsúdená exstarostka

08.03.2013

Sobotňajšie regionálne voľby sprevádzajú rôzne zaujímavosti. V Zemianskych Kostoľanoch zabojuje vo voľbách odsúdená exstarostka, v Ondavke sa o miesto starostu uchádza len jeden kandidát.

 

Súvisiace články

Nový starosta Ondavky bude úradovať doma

Po vyše roku bezvládia si Ondavčania starostu zvolili v druhých doplňujúcich voľbách. Keďže bol obecný úrad predaný v dražbe, miestni odvolili v bývalej predajni potravín. Nový starosta Andrej Marčišin (Smer) verí, že sa mu podarí dostať obec z nútenej správy.