Chybová správa

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor v require_once() (riadok 3066 z /storage/vhost/institute/web/samosprava.institute.sk/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor v require_once() (riadok 113 z /storage/vhost/institute/web/samosprava.institute.sk/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Watchdog manuál

O projekte:

Watchdog v preklade strážny pes. V angličtine tento termín zľudovel pre akýkoľvek typ verejnej kontroly. Strážnymi psami sú teda všetci, ktorí sa rozhodnú monitorovať, či kontrolovať niektorú oblasť verejného alebo privátneho života, ktorá môže byť predmetom občianskeho záujmu. Monitorovať takto možno napríklad činnosť samosprávy v obci či míňanie peňazí daňových poplatníkov.

 

Projekt Aliancie Fair-play (AFP) zodpovedá na otázku, čo je watchdog, čo taký „watchdogger“ môže robiť a snaží sa mu v konkrétnych situáciách pomôcť, napríklad:

 

Projekt realizuje:

Od roku 2010 projekt realizuje Aliancia Fair-play (AFP).

 

Webstránka projektu:

Watchdog manuál